Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Sverige

Sverige

Försäljning

Namn Funktion Telefon Email
Marko Sipola Försäljningschef/Försäljning- Stockholm  +46 8 564 755 45 marko.sipola[at]wittur.com
Haris Ramovic Försäljning Södra/Västra Sverige  +46 (0) 46 14 59 43 haris.ramovic[at]wittur.com
Mattias Hansson Försäljning - Mellan & Norra Sverige
 +46 8 564 755 86 mattias.hansson[at]wittur.com
Katarina Nyqvist Försäljning  +46 8 564 755 48 katarina.nyqvist[at]wittur.com

Reservdelar & Lager

Namn Funktion Telefon Email
Hans Rundqvist Sälj - Reservdelar, Logistik +46 8 564 755 47 hans.rundqvist[at]wittur.com

Support, Teknisk Beredning & I.T

Namn Funktion Telefon Email
Andreas Barkey Teknisk chef +46 8 564 755 44 andreas.barkey[at]wittur.com
Dennis Jonsson Design & I.T +46 8 564 755 46 dennis.jonsson[at]wittur.com
Viktor Gyllbäck Design +46 8 564 755 84 viktor.gyllback[at]wittur.com
Peter Schönthal Support- El & Reklamationer +46 8 564 755 87 peter.schonthal[at]wittur.com
Thomas Ekmark Säljberedning  +46 8 564 755 80 thomas.ekmark[at]wittur.com

Ekonomi & Administration

Namn Funktion Telefon Email
Jacques Villot Ekonomichef +46 8 564 755 43 jacques.villot[at]wittur.com
Peter Sundberg Ekonomiassistent +46 8 564 755 82 peter.sundberg[at]wittur.com
Annika Löfqvist Reception & Administration +46 8 564 755 40 annika.lofqvist[at]wittur.com

Inköp, Säljsupport & Orderhantering

Namn Funktion Telefon Email
Katarina Nyqvist Säljsupport/Inköp +46 8 564 755 48 katarina.nyqvist[at]wittur.com
Marie Forsberg Säljsupport/Inköp +46 46 14 59 40 marie.forsberg[at]wittur.com
Joakim Wallgren Säljsupport/Inköp  +46 8 564 755 49 joakim.wallgren[at]wittur.com
Hans Rundqvist Inköp +46 8 564 755 47 hans.rundqvist[at]wittur.com

Logistik & Transport

Namn Funktion Telefon Email
Leila Hussein Logistik & Transporter +46 8 564 755 83 leila.hussein[at]wittur.com

Företagsledning

Namn Funktion Telefon Email
Niklas Andersson General Manager +46 8 564 755 42 niklas.andersson[at]wittur.com
Jacques Villot Ekonomichef +46 8 564 755 43 jacques.villot[at]wittur.com
Andreas Barkey Teknisk chef +46 8 564 755 44 andreas.barkey[at]wittur.com
Marko Sipola Försäljningschef +46 8 564 755 45 marko.sipola[at]wittur.com
Asset 1